• Był taki wrzesień ...

• 22 września br. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno - muzyczny z okazji 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W trakcie spotkania przypomniano najważniejsze wydarzenia kampanii wrześniowej oraz bohaterską postawę polskich żołnierzy broniących Ojczyzny.

Wykorzystano:

1.

Aparat fotograficzny z akcesoriami: Aparat CANON EOS 2000D + obiektyw EF-S 18-55mm IS II

2.

Dyktafon Philips DVT1150

3.

Zestaw nagłośnieniowy: przenośny system PA. Moc 2000 W. Niezwykle mocne, niesamowicie reprodukujące dźwięk, głośniki niskotonowe 10" oraz drivery 1,35" z aluminiową membraną. Możliwość podłączenia poprzez port Bluetooth odtwarzacza, iPod, iPhone, iPad lub innego źródła sygnału MP3. Najwyższej jakości, zawierający liczne efekty, procesor FX firmy KLARK TEKNIK. Zawiera liczne efekty: reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter oraz ich kombinacje. Rewolucyjny system wykrywania sprzężeń FBQ odnajdujący natychmiast krytyczne częstotliwości. 8-kanałowy mikser, zawierający 4 kanały mono i 2 kanały stereo.
            4 wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem +48 V phantom dla mikrofonów pojemnościowych. Skuteczna, 2-pasmowa korekcja, przełącznik Pad i diody LED sygnalizujące funkcję Clip na wszystkich kanałach mono. 7-pasmowy stereofoniczny korektor graficzny, umożliwiający precyzyjną korekcję częstotliwości sygnału na wyjściach głównych. Dedykowane wyjście mono z wbudowanym filtrem dolnoprzepustowym dla subwoofera. Stereofoniczne wejścia Aux dla urządzeń zewnętrznych takich jak sub miksery itp. Zestaw z mikrofonem XM1800S BEHRINGER, kablem oraz uchwytem do statywu mikrofonowego. Zintegrowany schowek na mikrofony, kable i akcesoria.
            Zasilacz "Planet Earth" zapewniający maksymalną elastyczność (100 - 240 V ~). Zapewnia pozbawiony zakłóceń dźwięk, lepsze przenoszenie transjentów oraz najniższe, możliwe zużycie energii.

4.

Słuchawki studyjne AKG K240 MK2, Słuchawki pół-otwarte studyjne

• Laboratoria Przyszłości

• Nasza szkoła przystąpiła do ministerialnego programu Laboratoria Przyszłości i otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia do zajęć edukacyjnych i wychowawczych w kwocie 30 tysięcy złotych. Więcej informacji na temat programu można uzyskać na stronie: www.gov.pl/web/laboratoria